Gustav Jahn
(Wien 1879-1919) Druckgrafik, im Druck signiert 64 x 86 cm, neuzeitlich gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.04.2018 - 16:44
- Vyvolávací cena:
Gustav Jahn
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.04.2018 - 16:44 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.03. - 04.04.2018 |